Obserwatorzy

O mnie

   Witam wszystkich, kto tu zajrzy.
   Jestem Białorusinką, na stałe mieszkająca w Polsce od 2004r. Mam trójkę cudnych dzieci, wspaniałego męża i - dzięki Bogu! - mamę. Dwoje starszych dzieci przyjechali razem ze mną z Białorusi. Maluch urodził się już tu.
   Pomoc dla męża w zakładzie, gospodarka (mieszkamy na wsi), jeszcze nie wyremontowany do końca dom - oto moja codzienność. Staram się postawić na nogi :) własną działalność, by mieć oficjalny, niech nawet i minimalny, dochód i przy corocznym borykaniu się z Urzędami o normalny pobyt w Polsce, nie zależeć od humoru urzędników i zbierania ogromu dokumentów.
   A w wolnych chwilach to jestem rękodzielniczką-maniaczką :), amatorem fotografowania wszystkiego i wszędzie,  i nałogowym chomikiem :D Góry włóczek, materiałów, koralików, drucików i narzędzi do różnego rodzaju zajęć plastycznych (prościej mówiąc robótek ręcznych) zagracają dom i opornie przeszkadzają mi w moich chęciach  nazywać się dobrą gospodynią :) Czekają, kiedy to ja będę miała dużo wolnego czasu i będę mogła całkiem poświecić się robótkowaniu. Mam dużo zainteresowań, chcę zrobić wszystko tu i teraz, i to nie daje mi stać mistrzynią chociaż w jednym z nich. Czyli taka niedojrzała złota rączka :D

   Cóż... Zapraszam. Mam nadzieję, że nie będziecie się u mnie nudzić.

1 komentarz:

  1. Witam!!!
    kocham Podlasie choc nigdy tam nie byłam ale tak jest choć to niewytłumaczalne:):)dę , odwiedzę tę piekną Krainę
    Pozdrawiam z mojej Krainy :):)
    Kiedyś poja

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo! Cieszę się, że jesteście ze mną.